אודות

חברת אי"ש טיולים רואים חשיבות עליונה בנושא טיול עם תוכן ומכך הדרכה טובה היא יסוד ראשוני לטיולים שלנו, אנו מאמינים שאמינות הינה יסוד חשוב ביצירת קשרים, מטרתנו לחוות יחד את הטבע והארץ לחוש איתכם מאותגרים והכול תחת הקפדה על בטיחות, ביטחונכם מבחינתנו הוא בסיס לפעילות.

אי"ש טיולים, חברה המתמחה בטיולי ג'יפים הפקת אירועים בטבע ומשחקי ניווט באזורים שונים בארץ.

ירון נקש ( 56 ) מנכ"ל ואחד מבעלי החברה, ייסד את החברה בשנת 1997 .
ירון מורה דרך מוסמך בעל תואר ראשון לימודי ארץ ישראל היסטוריה בוגר קורס סוכני נסיעות בבית הספר לתיירות של אוניברסיטת חיפה ,עוסק בהדרכה משנת 1988.  הטיולים של חברת אי"ש טיולים הינם טיולי תוכן, קיימת הקפדה על העמקת הידע ושימת דגש על הדרכה מקצועית, הג'יפ אינו מטרה אלה אמצעי להגיע למקומות המיוחדים, המעניינים והמרהיבים שנבחרו תוך כדי העברת החוויה למטייל של טיולי השטח.

חברת אי"ש טיולים כחברה העוסקת בטיולי ג'יפים ובטיולי תוכן, מקפידה לשים את הלקוח במרכז, הגישה היא שתשומת הלב המרבית מכוונת אליו והמטרה היא הנאה מקסימאלית תוך שילוב של חווית טלטולי הג'יפ, הנוף המרהיב וההדרכה המותאמת לרצונותיו של המטייל. כיום החברה גדלה ונותנת פתרונות מקיפים הכוללים ימי כייף, טיולי אתגר, " חוויה מדברית " העברות והדרכות V.I.P לאורחים מחו"ל או לאנשים חשובים מהארץ.

יעוץ טיולים בארץ ובחו"ל לעובדים במוסדות, טיולי אופניים, תמיכה לוגיסטית בטיולי שטח, קורסי ניווט, טיולי ניווט וניווט מכשירים, טיולי סנפלינג והפקות שטח.

כמובן שלא שכחנו מהיכן צמחנו ואנו ממשיכים לבצע טיולי ג'יפים במרכז ובימים אלה אף מצרפים אליהם טיולי ג'יפים לנהיגה עצמית, הלקוח נוהג ג'יפ שלנו בטיול שלנו, הטיולים מתקיימים החל מחצי יום ועד מספר ימים וכולל לינה בשטח ובמלונות במשולב.

בין לקוחותינו נמנים משרד הביטחון, חברות היי טק, חברת מקורות, עיריות, מתנ"סים ולקוחות פרטיים.

אבן דרך חשובה מבחינתנו היא התאמת הפעילות ללקוח, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

הצהרה: חברת אי"ש טיולים בע"מ, שבעליה הינם עם מודעות חברתית גדולה, מצהירים בזאת שמידי שנה יוקצו 10% מרווחי החברה לצרכים חברתיים ( הן ככסף לבתי תמחוי, עמותות לרווחת/ בריאות האדם ועד להקצאת פעילויות לילדים המוגדרים "ילדי רווחה" ע"י המוסדות הרישמיים בסבסוד משמעותי ).

בברכה
ירון אי"ש טיולים בע"מ